Test obciążeń STI Scan

Źle się czujesz i nie wiesz dlaczego?

Wykryjemy i usuniemy przyczyny twoich dolegliwości. Poznaj unikatowe testy oraz bezinwazyjne terapie odciążeń organizmu, aby pozbyć się czynników oddziałujących negatywnie na twój stan zdrowia.

Test obciążeń organizmu STI Scan – wykonaj test techniką STI Scan pozwalający wykryć w organizmie pasożyty – bakterie i wirusy, czyli wszystko to, co zakłóca jego naturalną równowagę. Poznając podstawowe obciążenia organizmu jesteś w stanie rozpocząć natychmiastową walkę z przyczyną choroby.

Sprawdź także test obciążeń organizmu KTT, który umożliwia dogłębną ocenę stanu organizmu. Każda choroba ma swoją przyczynę i podłoże, a bez możliwości jej poznania walczymy jedynie z łagodzeniem objawów chorobowych. Test obciążeń organizmu KTT pozwala dokładnie określić stany energetyczne organów lub rodzaj obciążenia organizmu np. toksynami, szczepionkami, metalami ciężkimi, alergiami, bakteriami, wirusami, pasożytami czy też grzybami. W ten sposób, poznając obciążenia organizmu jesteśmy w stanie rozpocząć skuteczną walkę z uciążliwymi skutkami przyczyn choroby.
 test

Test obciążeń organizmu STI Scan

Dolegliwości które Cię meczą nie biorą się znikąd, a każda choroba ma swoją przyczynę, bez poznania której walczyć będziesz jedynie z łagodzeniem objawów chorobowych. Wykonaj test techniką STI Scan pozwalający wykryć w organizmie pasożyty, toksyny, bakterie i wirusy, czyli wszystko to, co zakłóca naturalną równowagę. W ten sposób, poznając obciążenia własnego organizmu jesteś w stanie rozpocząć skuteczną walkę z uciążliwymi skutkami przyczyn choroby. Test jest w pełni bezpieczny, bezinwazyjny, bezbolesny i w żaden sposób nie naraża pacjenta na jakiekolwiek efekty uboczne.

Już teraz można pozbyć się wielu dolegliwości drogich bez leków i suplementacji.

Proponujemy bezinwazyjne terapie zwalczające dolegliwości. Wykonaj test STI Scan, aby poznać odpowiedź na to co Cię niszczy od środka i sprawia, że stan zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Po wykonaniu testu istnieje możliwość rozpoczęcia bezinwazyjnych zabiegów zwalczających przyczyny wielu chorób cywilizacyjnych.

Ból, swędzenie, wysypka, złe samopoczucie. Nie wiesz co Ci dolega, a dotychczasowe sposoby nie pomogły? Prawdopodobnie Twój organizm jest obciążony przez pasożyty i/lub patogeny. 95% populacji ma w sobie od 1 do 5 gatunków pasożytów. Mogą one znajdować się w każdej części naszego ciała – w płucach, mięśniach, stawach, wątrobie, przełyku, krwi, oczach, a nawet mózgu. Klasyczne badanie krwi umożliwia wykrycie obecności pasożytów jedynie w późnym stadium ich rozwoju. Grupą najbardziej narażoną na infekcje pasożytnicze są dzieci oraz osoby starsze. Z pomocą przychodzi nam fizyka, która ma coraz bardziej istotne znaczenie w medycynie. Szkoda tylko, że ortodoksyjni lekarze nie zawsze korzystają z tej dziedziny nauki. Jak zauważyła dr. Hulda Clark, każdy pasożyt emituje tak jak inne organizmy żywe określoną częstotliwość, co pozwala na jego wykrycie. Takie badanie można wykonać w naszym Instytucie, a nazywa się ono STI Scan (wykonywane na szwajcarskim aparacie medycznym). Choroby pasożytnicze powodują 14 000000 zgonów rocznie, co stanowi ok 25% przyczyn śmierci na świecie. Najczęstsze objawy występowania pasożytów pokrywają się z niżej wymienionymi dolegliwościami:

 • swędzenie
 • bóle głowy
 • przemęczenie
 • częste infekcje
 • wczesne pojawianie się zmarszczek
 • pęknięcia na piętach
 • zmiany na paznokciach
 • zakłócenia snu
 • bóle niewiadomego pochodzenia
 • alergie

Osoby mające takie lub podobne symptomy powinny obowiązkowo poddać się badaniu na obecność pasożytów. Niestety, nawet jeśli w danym momencie Twój organizm nie jest obciążony, to wg dr. Adama Bogdana z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego każdy miał, ma lub będzie mieć jakiegoś pasożyta. Już dziś można podjąć decyzję i zrobić bardzo szybki test, który odpowie na powstające w głowie pytanie ”czy ja i moja rodzina mamy pasożyty”? Test trwa zaledwie 7 minut. Warto poddać się testom na obecność pasożytów i wyeliminować ryzyko różnych chorób, a przede wszystkim cieszyć się dobrym samopoczuciem i wysoką jakością życia. Najczęściej występujące pasożyty w klimacie umiarkowanym w Europie Środkowej to:

 • Owsiki – występują w jelitach, żołądku i innych miejscach układu pokarmowego. Zarażenie następuje bardzo szybko również przez połknięcie jaj z powietrza, które mogą w nim przeżyć nawet kilka miesięcy. W chwili dostania się do jamy ustnej zostają połknięte i rozwijają się w układzie pokarmowym. Eliminacja objawów jest możliwa już po pierwszej sesji terapeutycznej w HolisMedica.
 • Glista ludzka – dorosłe osobniki są obecne w jelicie cienkim, a ich obecność powoduje glistnicę. Najczęstszymi objawami są: alergie, opuchnięta twarz, nadwrażliwość i zmęczenie. Zarażenie następuje poprzez źle umyte jedzenie lub kontakt z wodą, w której obecne były jaja pasożyta (zanieczyszczone stawy).
 • Motylica Wątrobowa – najczęściej bytuje w przewodach żółciowych, rzadziej w płucach, tkance łącznej, węzłach chłonnych lub śledzionie. Powoduje nieprawidłową pracę wątroby i może być przyczyną żółtaczki, a nawet nowotworów.
 • Tasiemce – zarażenie następuje przez „brudne ręce”. Jaja tasiemca mogą być obecne na pieniądzach, klamkach, przyciskach w windzie, klawiaturze bankomatów itp. Zarażenie tasiemcem może nastąpić poprzez produkty spożywcze takie jak: ryby, wędliny (szczególnie wędzone), a także jaja. Obecność tasiemców wywołuje objawy w postaci osłabienia organizmu, chudnięcia, nudności, wymiotów, zaparć, biegunek czy bólów brzucha.

Miej pewność, że Ty i Twoja rodzina nie jest zarażona pasożytem. Zapisz się na testy pasożytnicze.

Zdrowie nie oznacza jedynie wolności od choroby. Zdrowie to dobre samopoczucie, radość istnienia, wdzięczność za każdy dzień życia. To napawanie się widokiem nieba i przyrody, poczucie pewności siebie i udziału w życiu społecznym. Zdrowie to również pamięć beztroskich chwil z dzieciństwa i wiara, że się je jeszcze będzie przeżywało. Terapia STI Scan to swoisty melanż przeszłości i przyszłości. Pomysły rodem z medycyny ludowej i tradycyjnej. Połączone zostały z wykorzystaniem odpowiedniego pola częstotliwości. Naturalne leki ziołowe, witaminy i frapująca metoda oczyszczania dróg żółciowych znajdują uzupełnienie w aparaturze wykorzystującej pole magnetyczne do usuwania groźnych intruzów z naszego organizmu i to w sposób, którego z pewnością nie przewidziałby w najśmielszych snach sam Faraday. Drobnoustroje bowiem mają posiadać specyficzny „dowód obecności” w postaci specyficznego pasma drgań. Ustawiając urządzenie medyczne na odpowiednią chorobotwórczą częstotliwość dokonujemy, wydawać by się mogło rzeczy niezwykłej – organizm sam pozbywa się kłopotliwych gości. Potrafimy już zajrzeć w głąb organu za pomocą ultrasonografu, promieni Roentgena, tomografu komputerowego lub rezonatora magnetycznego. Techniki te umożliwiają uzyskanie obrazu narządu w celach diagnostycznych, bez konieczności fizycznej penetracji organizmu. Metoda STI Scan pozwala przeprowadzić test na obecność wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów i toksyn, a w dodatku jest prosta, tania, szybka i nie do podważenia.

Pacjencie pamiętaj, iż obciążenia uwidocznione w teście  mogą być przyczyną wielu chorób i dolegliwości. Diagnozując przyczyny dolegliwości robisz pierwszy krok w kierunku wyeliminowania ich objawów. Do tej pory najprawdopodobniej łagodzone były tylko objawy chorobowe. Natychmiastowy wynik testu pozwoli Ci przeprowadzić konsultację ze specjalistą biomedycyny i dowiedzieć się w jakiej kondycji jest twój organizm oraz podjąć decyzję odnośnie usunięcia wskazanych w teście obciążeń.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!