PROSTATA

Źle się czujesz i nie wiesz dlaczego?

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” – obserwując niewielkie dolegliwości, powinniśmy reagować jak najszybciej, by uniknąć rozwoju poważniejszych „chorób”.

Przerost gruczołu prostaty to dokuczliwa dolegliwość, której w żadnym wypadku nie należy ignorować. Jak najwcześniejsze zdiagnozowanie tego problemu stanowi kluczowy kierunek w skutecznym rozpoczęciu terapii i niedopuszczeniu do pogłębiania się dyskomfortu związanego z oddawaniem moczu lub potencjalnych dalszych powikłań. Mowa o różnego rodzaju infekcjach i szeregu chorób układu moczowego. Należy nadmienić, że kłopoty z prostatą nie są sporadycznymi przypadkami, ale pojawiają się u większości mężczyzn w wieku średnim lub starszym.

Co odpowiada zatem za jej przerost?

Najczęściej odpowiedzialne są patogeny których wykrycie i eliminację umożliwia niekonwencjonalna metoda biorezonansowa. Używany do tego celu dokładne testy KTT i DTS przy użyciu urządzenia Bicom i Trikombin Diagnostyka umożliwa wykrycie patogenu i ukierunkowanie terapii na dany nadkażony organ czy zespół organów. Rzęsistek pochwowy jest pierwotniakiem z grupy wiciowców i jest pasożytem bytującym w drogach moczowo-płciowych. Wywołuje rzęsistkowicę chorobę przenoszoną drogą płciową. Jest dość pospolity w Polsce. Rzęsistek występuje w pochwie i cewie moczowej u kobiet oraz w cewce moczowej, prostacie i pęcherzykach nasiennych u mężczyzn. Jest szczególnie niebezpieczny dla mężczyzn, dlatego skupimy się także na tym aspekcie.

Objawy zakażenia rzęsistkiem u mężczyzn są trudne w diagnostyce i leczeniu. Choroba bardzo często przebiega pozornie bezobjawowo, tzn bez widocznych i odczuwalnych objawów. Jeśli występują jakieś objawy, to najczęściej należą do nich wydzielina z cewki moczowej, bolesne oddawanie moczu, podrażnienie cewki moczowej, zapalenie cewki moczowej i pęcherza moczowego, zapalenie żołędzi i napletka, koinfekcja grzybem candida. Najbardziej niebezpieczne są jednak objawy związane z prostatą, takie jak podwyższone PSA, niebakteryjne zapalenie prostaty, uczucie dyskomfortu w kroczu, pobolewanie w podbrzuszu, częste oddawanie moczu, również w nocy, słabszy strumień moczu, zła jakość spermy (bezpłodność).  Rak prostaty jest najczęstszym nowotworem u mężczyzn i drugą co do częstości przyczyną zgonów nowotworowych w populacji. Obok rzęsistka pochwowego występuje jeszcze rzęsistek policzkowy przenoszony drogą oralną/ślina oraz rzęsistek jelitowy. Pozostałe rzęsistki także można usunąć terapiami biorezonansowymi.  

Akademicka medycyna zwykle proponuje w takich przypadkach dożylną antybiotykoterapię, choć jest to sposób nie tylko uciążliwy, ale powodujący też obciążenie organizmu środkami chemicznymi. Terapia biorezonansem wydatnie poprawia komfort życia pacjentów zmagających się z przerostem prostaty i dzieje się to bez stosowania jakichkolwiek środków farmakologicznych oraz interwencji na poziomie  chirurgicznym.

Wystepuje bardzo często także bakteryjne zapalenie prostaty. Jest  spowodowane różnymi bakteriami. Droga zakażenia to droga płciowa. Bakteryjne zapalenie prostaty, jak sama nazwa nam wskazuje, wynika bezpośrednio z zakażenia różnego rodzaju bakteriami. Do najczęściej wywołujących to schorzenie zaliczamy bakterie Gram ujemne. Są to Escherichia coli, Proteus, Enterobacter oraz Klebsiella. Zapalenie prostaty może być także powikłaniem zapalenia cewki moczowej, wywołanej przez bakterie z rodzaju Chlamydia i Mycoplasma. 

Dobroczynne działanie metody biorezonansu jest w Polsce wciąż nienależycie docenione, to za zachodnią granicą metoda ta zdobyła w ostatnich latach ogromną popularność. Starzenie się społeczeństwa, rozwój chorób cywilizacyjnych i niedomagania tradycyjnej medycyny powodują, że coraz większa liczba ludzi zwraca się ku niestandardowym rozwiązaniom.

Opis przypadku

Pan Janusz lat 59 zgłosił się do Alergikus – BioKlinik z problemem przerostu prostaty. W wynikach laboratoryjnych stężenie PSA we krwi wynosiło ponad 10 ng/ml. Objawy jakich doświadczał po kilku miesiącach od zastosowanika  leczenia konwencjonalnego powracały z jeszcze większym nasileniem. Osłabienie siły,  przerywanie strumienia podczas oddawania moczu, oraz częstomocz w szczególności w nocy. Stosowana była farmakoterapia  alfa blokerami celem rozluźniają mięśni dróg moczowych oraz  inhibitory 5-alfa reduktazy, które hamowały przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron. Także dieta niskotłuszczowa zaproponowana przez dietetyka nie przyniosła oczekiwanego efektu poprawy. W 2016 roku zgłosił się do Naturopaty Wikarskiego. Ku jego zdziwieniu otrzymał szeroką diagnozę bioinformacyjną w zkraesie blokad meridianów oraz obciążeń tkanką bliznowatą oraz narażeń bakteryjnych i pasożytniczych. Po zastosowaniu terapii elektroakupunktury, likwidacji zakłóceń tkanki blkiznowatej, odciążeń (likwidacji) lekoopornego pierwotniaka oraz bakterii objawy zaczęły stopniowo zanikać. Po dodatkowym zastosowaniu jonizacji ujemnej Pan Janusz odzyskał energię  życiową oraz głęboki sen, a dokuczliwe migreny stały się przeszłością. 

0
Zadowolonych pacjentów
0
Lata praktyki w medycynie naturalnej
0
Przprowadzonych terapii naturalnych
0
Diagnoz i analiz w zakresie alergii i obciążeń
Testy alergiczne

23 lata doświadczenia oraz praktyki w zastosowaniu zdobyczy medycyny biorezonansowej pozwala nam na wykonywanie bezbolesnych, bezinwazyjnych i skutecznych testów alergicznych u dorosłych i dzieci poniżej pierwszego miesiąca życia. Wykorzystujemy pobudzenie autonomicznego układu nerwowego.

Testy obciążeniowe

Badanie KTT lub BC jest unikatową diagnostyką przeglądu stanu organizmu od elementów chorych narządów po typowe obciążenia patogenami, bakteriami, wirusami czy metalami. Po wykonaniu testu dowiesz się co niszczy Ciebie od środka i będziesz mógł rozpocząć walkę z chorobą.

Odczulanie i odciążanie

Zabieg odczulania i odciążania w postaci wyselekcjonowanego alergenu lub patogenu trwa zaledwie kilkanaście minut. Co więcej ze względu na tak duże doświadczenie dajemy gwarancję na wykonane zabiegi. Wygaszamy także alergeny i patogeny w postaci krzyżowej "coupling".

W ALERGIKUS ŁĄCZYMY 23 LATA DOŚWIADCZENIA, PASJĘ DO MEDYCYNY NATURALNEJ, NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ TECHNOLOGIĘ DIAGNOSTYCZNO TERAPEUTYCZNĄ  Z TRADYCYJNYMI METODAMI USUWANIA PRZYCZYN CHOROBY.

ZAJMUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE MEDYCYNĄ HOLISTYCZNĄ – NATURALNĄ.

Czy medycyna akademicka to obecnie jedyny i właściwy sposób leczenia, z którym nikt nie ma prawa dyskutować? Gdyby wyjść poza tą optykę, okazuje się, że tradycyjne metody lecznicze sięgają dużo dalej i głębiej, a łączy je jedna, wspólna cecha – holistyczne podejście do pacjenta, wyjście poza schemat leczenia objawowego i szukanie siły leczniczej w naturze.

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” 

Diagnozujemy i analizujemy holistycznie, a następnie usuwamy przyczynę twoich dolegliwości. Likwidujemy przyczyny choroby, a nie jej skutki. Odnosimy sukcesy również tam gdzie medycyna tradycyjna jest bezradna, a leczenie farmakologiczne nie przyniosło pożądanego efektu. 

Wykryjemy i usuniemy przyczyny twoich dolegliwości. Identyfikujemy główne źródła choroby na wszystkich poziomach. Skupiamy się głównie na przyczynie, nie na jej objawach. Pierwsze symptomy chorobowe są znakiem, że coś głęboko nie współgra z całością. Poznaj unikatowe testy oraz bezinwazyjne terapie odciążeń organizmu, aby pozbyć się czynników oddziałujących negatywnie na stan Twojego zdrowia. Przyczyna większości współczesnych chorób może tkwić w obciążeniach organizmu takich jak pasożyty, metale ciężkie, bakterie, wirusy oraz grzyby w tym groźne metabolity przemiany ich materii.

 

Przypadki chorobowe w Alergikus

45%

Nota

Wszelkie materiały i treści udostępniane na stronach firmy Medicus Pharma Sp. z o.o. , a w szczególności: teksty, grafika, znaki towarowe i handlowe, dane oraz tłumaczenia treści, jak również wszelkie inne elementy składowe umieszczone w ramach strony internetowej, chronione są prawem autorskim firm, jej podwykonawców, partnerów oraz kontrahentów, jak również prawami autorskimi producentów towarów, usługodawców lub innych osób trzecich. Wszelkie kopiowanie treści zamieszczonych na stronie jest zabronione i będzie zgłaszane odpowiednim organom. Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nota

Prowadzone przez wymienioną spółkę oraz spółki zależne usługi należą do medycyny MKA (komplementarnej i alternatywnej) tzw. medycyny naturalnej. Medicus Pharma Sp. z o.o. nie prowadzi działalności medycyny konwencjonalnej. Działalność Spółki w zakresie medycyny komplementarnej i alternatywnej zmierza i służy bezpośrednio do profilaktyki, zachowaniu lub poprawy stanu zdrowia człowieka. Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

UE

Z rezolucji 1206 na temat europejskiego podejścia do medycyny niekonwencjonalnej, opublikowanej przez Radę Europy w 1999 roku wynika iż medycyna komplementarna i alternatywna może być praktykowana zarówno przez terapeutów, naturopatów nie-lekarzy (well trained practitioners) jak i lekarzy. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Terminologia i objawy chorobowe podane na niniejszej stronie są wg medycyny akademickiej.

© 2019 Alergikus – BioKlinik. All Rights Reserved.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!