ANEMIA - NIEDOKRWISTOŚĆ

Źle się czujesz i nie wiesz dlaczego?

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” – obserwując niewielkie dolegliwości, powinniśmy reagować jak najszybciej, by uniknąć rozwoju poważniejszych „chorób”.

Anemia, inaczej niedokrwistość – jest to stan, w którym dochodzi do spadku stężenia we krwi hemoglobiny, hematokrytu oraz liczby erytrocytów, czyli czerwonych krwinek. Hemoglobina (hb, HGB) to czerwony barwnik krwi. To białko zawarte w erytrocytach, czerwonych krwinkach, którego podstawową funkcją jest transport tlenu i dwutlenku węgla. 

Anemia oraz spadek witaminy B12 i kwasu foliowego wynika z nadkażenia pasożytami występującymi w organizmie ludzkim. Dzięki badaniom amerykańskich i rosyjskich naukowców świat dowiedział się, że 80% ludzi zarażonych jest pasożytami i odpowiadają one za dużą część współczesnych chorób. Wiele pasożytów przyczepia się do ścianek jelita cienkiego i atakuje je wysysając substancje odżywcze żywiciela. W organizmie dochodzi wtedy do dużej utraty krwi, co jest powodem niedokrwistości.  Do robaków, które najczęściej wywołują chorobę należą lamblia i rzęsistek pochwowy – odżywiające się krwinkami czerwonymi. Organizm nie jest w stanie o własnych siłach rozpoznać ich i zgładzić. Nierzadko anemii towarzyszą schorzenia zapalne jelit, pojawia się choroba Leśniowskiego-Crohna. Innymi częstymi przyczynami niedokrwistości są także grzyby, zakażenia wirusowe, obecność toksyn (np. metali ciężkich) i/lub kontakt z benzenem oraz środkami owadobójczymi i chwastobójczymi.

Aby skutecznie zlikwidować pasożyty trzeba najpierw zdiagnozować wykorzystując technikę KTT, jaki jest rodzaj obciążenia i jak rozległe jes nadkażenie. Pasożyty są jednak trudno wykrywalne w klasycznych badaniach. Szacuje się, że badanie z kału daje 10-15 % wiarygodności, a badanie z krwi na obecność przeciwciał – 40-50%. Z pomocą przychodzi tutaj rozwiązanie niemieckich naukowców, którzy stworzyli specjalne urządzenie wykrywające pasożyty – aparat BICOM OPTIMA wraz ze specjalistyczną diagnostyką obciążeniową KTT. Daje on ponad 90% wiarygodność, co sprawia, że jest jedną z najbardziej skutecznych metod na wykrycie “robaków”. Cały świat zaczął korzystać z takich urządzeń, dzięki czemu liczba chorujących na anemię zaczęła spadać, kiedy okazało się, że przyczyna ich choroby leży w zakażeniu pasożytami. Dzięki naszym specjalistycznym  testom KTT dowiesz się jakie obciążenia kryją się w Twoim organizmie oraz jak zwalczyć ciągłe nawracające objawy zmęczenia, migren, senności i niewyspania czy bladość skóry a nawet częstych nawracających infekcji oraz problemów zatokowych.

Dolegliwości oraz objawy kliniczne anemii zależą przede wszystkim od jej rodzaju. Istnieją jednak pewne wspólne cechy takie jak:

 

Opis przypadku

Matka z corką lat 16 zgłosiła się w 2015 roku do placówki Alergikus – BioKlinik. Podstawą wizyty okazała się przewlekła anemia. Bladość i osłabienie oraz bóle głowwy towarzyszyły dziecku niemal każdego dnia. W leczeniu konwencjonalnym wykonano szereg badań i stosowano syntetyczne leki uzupełniające poziom żelaza w organiźmie. Pacjentka miała także problemy z refluksem i codziennym wypróźnianiem się. W nocy miewała ciągłe poty, zgrzytała zębami oraz męczyła ją ciągła choroba lokomocyjna. Na pierwszej wizycie wykonano obszerną diagnostykę obciążeniową KTT, która ujawniła wiele problemów natury obciążeniowej. Rozpoznano przyczyny powstawania stanu zapalnego w organiźmie w postaci bodźców chemicznych (toksyny, zanieczyszczenia środowiska), oraz fizycznych lub biologicznych (np. wirusy, grzyby oraz pasożyty). Stan zapalny zawsze oznacza osłabienie oraz dysfunkcje narządów i komórek odpowiedzialnych za obronę organizmu i prawidłową wchłanialnośc jelitową. Jak wskazuje Naturopata Jacek Wikarski niezwykle częste jest chroniczne obciążenie organizmu metalami ciężkimi oraz pasożytami, które nie objawia się natychmiast w sposób wyraźny lecz stanowi stałe obciążenie systemu immunologicznego co może powodować wiele chorób współczesnego świata w tym anemię. Anemia może więc brać swój początek od obciążenia rtęcią, poprzez bezpośrednie zakłócenie pracy enzymów trawiennych i niekorzystne oddziaływanie na florę bakteryjną w jelitach. Na domiar złego, obecność rtęci obniża odporność na zainfekowanie przez liczne patogeny – od pasożytów, po drożdżaki, grzyby czy wirusy. Wskutek tego organizmy, które mają wysoki poziom rtęci, cierpią na różnego typu schorzenia w tym anemię. Stan pacjentki był ciężki zastosowano odpowiednie teraie odciążające zarówno metale ciężkie jak i pasożyty.  Wprowadzono również suplementację żelaza z produktów naturalnych (syntetyki są słabo wchłaniane). Dodatkowo zastosowano oczyszczanie organizmu zgodnie z protokołem Wikarskiego. Po miesiącu wyniki krwi okazały się nie do poznania. Kilka miesiący kuracji całkowicie poprawiło wyniki i stan dziewczynki, wróciły siły oarz utracony apetyt i ciągłe zmęczenie.

0
Zadowolonych pacjentów
0
Lata praktyki w medycynie naturalnej
0
Przprowadzonych terapii naturalnych
0
Diagnoz i analiz w zakresie alergii i obciążeń
Testy alergiczne

23 lata doświadczenia oraz praktyki w zastosowaniu zdobyczy medycyny biorezonansowej pozwala nam na wykonywanie bezbolesnych, bezinwazyjnych i skutecznych testów alergicznych u dorosłych i dzieci poniżej pierwszego miesiąca życia. Wykorzystujemy pobudzenie autonomicznego układu nerwowego.

Testy obciążeniowe

Badanie KTT lub BC jest unikatową diagnostyką przeglądu stanu organizmu od elementów chorych narządów po typowe obciążenia patogenami, bakteriami, wirusami czy metalami. Po wykonaniu testu dowiesz się co niszczy Ciebie od środka i będziesz mógł rozpocząć walkę z chorobą.

Odczulanie i odciążanie

Zabieg odczulania i odciążania w postaci wyselekcjonowanego alergenu lub patogenu trwa zaledwie kilkanaście minut. Co więcej ze względu na tak duże doświadczenie dajemy gwarancję na wykonane zabiegi. Wygaszamy także alergeny i patogeny w postaci krzyżowej "coupling".

W ALERGIKUS ŁĄCZYMY 23 LATA DOŚWIADCZENIA, PASJĘ DO MEDYCYNY NATURALNEJ, NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ TECHNOLOGIĘ DIAGNOSTYCZNO TERAPEUTYCZNĄ  Z TRADYCYJNYMI METODAMI USUWANIA PRZYCZYN CHOROBY.

ZAJMUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE MEDYCYNĄ HOLISTYCZNĄ – NATURALNĄ.

Czy medycyna akademicka to obecnie jedyny i właściwy sposób leczenia, z którym nikt nie ma prawa dyskutować? Gdyby wyjść poza tą optykę, okazuje się, że tradycyjne metody lecznicze sięgają dużo dalej i głębiej, a łączy je jedna, wspólna cecha – holistyczne podejście do pacjenta, wyjście poza schemat leczenia objawowego i szukanie siły leczniczej w naturze.

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” 

Diagnozujemy i analizujemy holistycznie, a następnie usuwamy przyczynę twoich dolegliwości. Likwidujemy przyczyny choroby, a nie jej skutki. Odnosimy sukcesy również tam gdzie medycyna tradycyjna jest bezradna, a leczenie farmakologiczne nie przyniosło pożądanego efektu. 

Wykryjemy i usuniemy przyczyny twoich dolegliwości. Identyfikujemy główne źródła choroby na wszystkich poziomach. Skupiamy się głównie na przyczynie, nie na jej objawach. Pierwsze symptomy chorobowe są znakiem, że coś głęboko nie współgra z całością. Poznaj unikatowe testy oraz bezinwazyjne terapie odciążeń organizmu, aby pozbyć się czynników oddziałujących negatywnie na stan Twojego zdrowia. Przyczyna większości współczesnych chorób może tkwić w obciążeniach organizmu takich jak pasożyty, metale ciężkie, bakterie, wirusy oraz grzyby w tym groźne metabolity przemiany ich materii.

 

Przypadki chorobowe w Alergikus

45%

Nota

Wszelkie materiały i treści udostępniane na stronach firmy Medicus Pharma Sp. z o.o. , a w szczególności: teksty, grafika, znaki towarowe i handlowe, dane oraz tłumaczenia treści, jak również wszelkie inne elementy składowe umieszczone w ramach strony internetowej, chronione są prawem autorskim firm, jej podwykonawców, partnerów oraz kontrahentów, jak również prawami autorskimi producentów towarów, usługodawców lub innych osób trzecich. Wszelkie kopiowanie treści zamieszczonych na stronie jest zabronione i będzie zgłaszane odpowiednim organom. Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nota

Prowadzone przez wymienioną spółkę oraz spółki zależne usługi należą do medycyny MKA (komplementarnej i alternatywnej) tzw. medycyny naturalnej. Medicus Pharma Sp. z o.o. nie prowadzi działalności medycyny konwencjonalnej. Działalność Spółki w zakresie medycyny komplementarnej i alternatywnej zmierza i służy bezpośrednio do profilaktyki, zachowaniu lub poprawy stanu zdrowia człowieka. Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

UE

Z rezolucji 1206 na temat europejskiego podejścia do medycyny niekonwencjonalnej, opublikowanej przez Radę Europy w 1999 roku wynika iż medycyna komplementarna i alternatywna może być praktykowana zarówno przez terapeutów, naturopatów nie-lekarzy (well trained practitioners) jak i lekarzy. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Terminologia i objawy chorobowe podane na niniejszej stronie są wg medycyny akademickiej.

© 2019 Alergikus – BioKlinik. All Rights Reserved.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!