CENNIK

Test alergiczno obciążeniowy podstawowy – od 350 PLN (konsultacja naturopatyczna w cenie  – cena uzależniona od ilości i rodzaju alergenów + podstawowych obciążeń stresu chronicznego)

Test alergiczny specjalistyczny (do wyboru) – od 250 do 350 PLN (w zależności od rodzaju testu i ilości alergenów)

metale – pyłki – pokarmy – konserwanty – grzyby i pleśnie – chemia spożywcza – chemia kosmetyczna – naskórki – pierwiastki i mikroelementy

Test alergiczny specjalistyczny (wybrana paleta alergenów pokarmowych – pyłkowych – konserwantów – do wyboru ) – 200 PLN*

Test podstawowy nietolerancji pokarmowych – 200 PLN

Terapia odczuleniowa / odciążeniowa 65 PLN – pojedyńczy alergen lub patogen (terapie dodatkowa gratis)

Terapia  odczuleniowa / odciążeniowa 150 PLN – dwa alergeny / patogeny z terapeutyką wspomagającą narządy i organy, odblokowywaniami energetycznym, geopatycznym, odtruwaniem narządów wewnętrznych i wydalniczych,  elektroakupunkturą bezigłową oraz odblokowywaniem meridianów i czakr  – czas do 60 minut

Terapia  odczuleniowa / odciążeniowa 150 PLN – dwa alergeny / patogeny z jonostrefą i falą schummana (podawane inhalacyjnie jony ujemne, wodór i tlen singletowy) – czas do 60 minut 

Terapia  odczuleniowa / odciążeniowa 150 PLN – dwa alergeny / patogeny z terapią orgonalną – czas do 60 minut 

Test KTT obciążeniowy – całe obszary (wybrane elementy obciążeń organizmu chemicznych i biologicznych) – 330 PLN**

Test KTT obciążeniowy – całe obszary (wybrane elementy obciążeń organizmu chemicznych i biologicznych) – 390 PLN

Test narządów KTT według prawa 5 elementów TCM – 200 PLN

Test hormonalny KTT (endokrynologiczny) – 200 PLN

Test obciążeniowy metale ciężkie KTT – 200 PLN

Test obciążeniowy metale ciężkie i szczepionki KTT – 250 PLN

Test obciążeniowy na grzyby KTT – 200 PLN

Test obciążeniowy na grzyby w tym kilkanaście rodzajów candidy KTT – 200 PLN

Test obciążeniowy na pasożyty KTT – 200 PLN

Test obciążeniowy na bakterie KTT – 200 PLN

Test obciążeniowy na wirusy KTT – 200 PLN

Test obciążenia wziewne + pyłki KTT – od 200 do 350 PLN 

Test na niedobory witamin – 150 PLN

Test struktury komórkowe – 150 PLN

Test na “obecność boreliozy i koinfekcji” – 250 PLN

Test na “problemy stawowe – gonkoki” – 250 PLN

Test SIBO (zespół rozrostu bakteryjnego) – 200 PLN

Test kompleksowy “stawy” – 590 PLN

Test kompleksowy “borelioza” – 590 PLN

Test kompleksowy “nadczynność i niedoczynność tarczycy” – 590 PLN

Test kompleksowy “autyzm” – 590 PLN

Test kompleksowy “psiorasis – łuszczyca” – 590 PLN

Test kompleksowy “cukrzyca” – 590 PLN

Test kompleksowy do wyboru “Sarkoidoza, Alzheimera, Leśniowskiego – Crohna, Migreny, Colitis Ulcerosa, SM” – 590 PLN

Test na nioetolerancje mleczne (odzwierzęce i roślinne) – 250 PLN 

Test na histamine – 150 PLN

Test na słońce UV – 150 PLN

Test na zespół roztocza – 150 PLN

Test na jeden alergen – 50 zł (stali pacjenci według cennika na miejscu)

Zabieg zapping – 50 PLN

Terapia antynikotynowa –  (pytaj o unikatową terapię z ampułką NOZODU)

– podstawowa – cena 100 zł (podstawa wykonania – staż palenia do 3 lat, ilość przyjmowanej nikotyny maksymalnie do 2 mg na dobę)

– rozszerzona + – cena regularna 200 zł (podstawa wykonania – staż palenia do 10 lat, ilość przyjmowanej nikotyny maksymalnie do 10 mg na dobę)

– rozszerzona ++ – cena regularna 250 zł (podstawa wykonania – staż palenia nieograniczony, ilość przyjmowanej nikotyny maksymalnie do 25 mg na dobę)

Mikroskopia CPO – 300 PLN

Jonostrefa – 50 PLN

Normobaria – 150 PLN

Woda Lourdes – pacjenci gratis

Suplementy – według cennika na miejscu

Test degeneracyjny (nowotwory) – 700 PLN 

Aparatura jonizująca / wodór – według cennika na miejscu

* cena przy wykonaniu diagnostyki podstawowej (cena standardowa 250 PLN)

** cena dotyczy tylko stałych pacjentów BioKlinik / Alergikus

0
Zadowolonych pacjentów
0
Lata praktyki w medycynie naturalnej
0
Przprowadzonych terapii naturalnych
0
Diagnoz i analiz w zakresie alergii i obciążeń
Testy alergiczne

23 lata doświadczenia oraz praktyki w zastosowaniu zdobyczy medycyny biorezonansowej pozwala nam na wykonywanie bezbolesnych, bezinwazyjnych i skutecznych testów alergicznych u dorosłych i dzieci poniżej pierwszego miesiąca życia. Wykorzystujemy pobudzenie autonomicznego układu nerwowego.

Testy obciążeniowe

Badanie KTT lub BC jest unikatową diagnostyką przeglądu stanu organizmu od elementów chorych narządów po typowe obciążenia patogenami, bakteriami, wirusami czy metalami. Po wykonaniu testu dowiesz się co niszczy Ciebie od środka i będziesz mógł rozpocząć walkę z chorobą.

Odczulanie i odciążanie

Zabieg odczulania i odciążania w postaci wyselekcjonowanego alergenu lub patogenu trwa zaledwie kilkanaście minut. Co więcej ze względu na tak duże doświadczenie dajemy gwarancję na wykonane zabiegi. Wygaszamy także alergeny i patogeny w postaci krzyżowej "coupling".

W ALERGIKUS ŁĄCZYMY 23 LATA DOŚWIADCZENIA, PASJĘ DO MEDYCYNY NATURALNEJ, NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ TECHNOLOGIĘ DIAGNOSTYCZNO TERAPEUTYCZNĄ  Z TRADYCYJNYMI METODAMI USUWANIA PRZYCZYN CHOROBY.

ZAJMUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE MEDYCYNĄ HOLISTYCZNĄ – NATURALNĄ.

Czy medycyna akademicka to obecnie jedyny i właściwy sposób leczenia, z którym nikt nie ma prawa dyskutować? Gdyby wyjść poza tą optykę, okazuje się, że tradycyjne metody lecznicze sięgają dużo dalej i głębiej, a łączy je jedna, wspólna cecha – holistyczne podejście do pacjenta, wyjście poza schemat leczenia objawowego i szukanie siły leczniczej w naturze.

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” 

Diagnozujemy i analizujemy holistycznie, a następnie usuwamy przyczynę twoich dolegliwości. Likwidujemy przyczyny choroby, a nie jej skutki. Odnosimy sukcesy również tam gdzie medycyna tradycyjna jest bezradna, a leczenie farmakologiczne nie przyniosło pożądanego efektu. 

Wykryjemy i usuniemy przyczyny twoich dolegliwości. Identyfikujemy główne źródła choroby na wszystkich poziomach. Skupiamy się głównie na przyczynie, nie na jej objawach. Pierwsze symptomy chorobowe są znakiem, że coś głęboko nie współgra z całością. Poznaj unikatowe testy oraz bezinwazyjne terapie odciążeń organizmu, aby pozbyć się czynników oddziałujących negatywnie na stan Twojego zdrowia. Przyczyna większości współczesnych chorób może tkwić w obciążeniach organizmu takich jak pasożyty, metale ciężkie, bakterie, wirusy oraz grzyby w tym groźne metabolity przemiany ich materii.

 

Przypadki chorobowe w Alergikus

45%

Nota

Wszelkie materiały i treści udostępniane na stronach firmy Medicus Pharma Sp. z o.o. , a w szczególności: teksty, grafika, znaki towarowe i handlowe, dane oraz tłumaczenia treści, jak również wszelkie inne elementy składowe umieszczone w ramach strony internetowej, chronione są prawem autorskim firm, jej podwykonawców, partnerów oraz kontrahentów, jak również prawami autorskimi producentów towarów, usługodawców lub innych osób trzecich. Wszelkie kopiowanie treści zamieszczonych na stronie jest zabronione i będzie zgłaszane odpowiednim organom. Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nota

Prowadzone przez wymienioną spółkę oraz spółki zależne usługi należą do medycyny MKA (komplementarnej i alternatywnej) tzw. medycyny naturalnej. Medicus Pharma Sp. z o.o. nie prowadzi działalności medycyny konwencjonalnej. Działalność Spółki w zakresie medycyny komplementarnej i alternatywnej zmierza i służy bezpośrednio do profilaktyki, zachowaniu lub poprawy stanu zdrowia człowieka. Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

UE

Z rezolucji 1206 na temat europejskiego podejścia do medycyny niekonwencjonalnej, opublikowanej przez Radę Europy w 1999 roku wynika iż medycyna komplementarna i alternatywna może być praktykowana zarówno przez terapeutów, naturopatów nie-lekarzy (well trained practitioners) jak i lekarzy. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Terminologia i objawy chorobowe podane na niniejszej stronie są wg medycyny akademickiej.

© 2019 Alergikus – BioKlinik. All Rights Reserved.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!