Gwarancja odczuleń

Skuteczność zabiegów medycyny biorezonansowej warunkuje wiele czynników. Podstawową kwestią, która jest warunkiem uzyskania dobrego efektu, jest dobranie terapii odpowiednio do problemu pacjenta. Należy pamiętać, że nie ma jednej uniwersalnej metody na wszystkie problemy zdrowotne. Co więcej każdy problem, nieważne czy jest to zmiana skórna czy problem oddechowy można niwelować różnymi zabiegami, a to który z nich okaże się najlepszy zależy od przyczyny powstania problemu oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, problemowo, a nie zabiegowo. Oznacza to, że przede wszystkim rozpoznajemy przyczynę choroby, a następnie na podstawie dokładniej diagnostyki KTT indywidualnie dobieramy terapię, na którą często składa się wiele różnych zabiegów, które wspólnie mają przynieść zamierzony efekt.

Przykład: z metodologi medycyny holistycznej nigdy nie gwarantujemy odczulenia np: na  pyłki, sierść zwierząt  lub konserwant bez wykonaniem diagnostyki obciążeniowej organizmu KTT.  Dopiero wnikliwa analiza na podstawie  prawa 5 elementów Medycyny Chińskiej jest w stanie  określić podstawowe źródło przyczyn choroby, które w sposób wyraźny mogą blokować efekty odczuleniowe. 

Średni okres reemisji po odczuleniu danego alergenu wynosi od roku do kilku lat. Według MKA (medycyny komplementarnej i alternatywnej) uzależniony jest on od wielu czynników (kondycji organizmu, zagrzybienia jelitowego w tym stanu endodermy, diety, prawidłowego odżywiania, poziomu witaminy C, niedoborów krzemu, wapnia oraz magnezu, nadmiernej ekspozycji oraz kontaktu z metaboliami grzybów), więc wieloma czynnikami wpływającymi bezpośrednio na stan ogólny organizmu.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie stosujemy rodzaj gwarancji na odczulane alergeny, który wynosi 1 rok od pierwszego odczulenia danego alergenu. Wyłącza się stosowanie gwarancji odczuleń w przypadkach niestosowania zaleconej karencji na dany alergen oraz w przypadku nadmiernej ekspozycji na metale ciężkie oraz metabolity grzybów pleśniowych. Gwarancji nie stosujemy u osób które nie poddały się w wyznaczonym okresie odczuleń wskazanych alergenów podstawowych oraz zaleceń do wykonania diagnostyki obciążeń organizmu KTT.

Nieodciążone metale oraz metabolity grzybów mogą w sposób chroniczny alergicznie obciążać organizm które nie objawia się natychmiast w sposób wyraźny lecz stanowi stałe obciążenie systemu immunologicznego. Natomiast do typowych biologicznych szkodliwości należą mikrofungi i makrofungi pleśniowe oraz wytwarzane przez nie wtórne produkty metabolizmu tzw. mikotoksyny, które oddziałyują negatywnie na organizm człowieka podrażniając i promując do wywoływania kolejnych stanów zapalnych. Nie stosujemy jakiejkolwiek gwarancji na efekty zdrowotne i lecznicze. Stosujemy tylko i wyłącznie medycynę MKA. 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!