TERAPIA ORGONALNA

Źle się czujesz i nie wiesz dlaczego?

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” – obserwując niewielkie dolegliwości, powinniśmy reagować jak najszybciej, by uniknąć rozwoju poważniejszych „chorób”.Energia 

Terapia Orgonalna oferuje wszystkim zainteresowanym i otwartym ludziom bardzo różnorodne możliwości wspomagające procesy zdrowienia. Wiele tysięcy ludzi z wielu krajów na całym świecie odkryło te możliwości w ciągu ostatnich 30 lat stosowania terapii. Orgon to termin oznaczający ogólną energię życiową lub witalność, która również znana  jest z medycyny wschodu jako Prana lub Chi. Ta subtelna energia otacza nas jak światło i przenika nas jednocześnie i zapewniając życie. Zastosowanie emitera orgonu do naturalnych terapii wspomagających procesy zdrowotne nie wymaga jakiejkolwiek energi elektrycznej. Urządzenie działa na zasadzie wibracji pochodzących z ampułek szklanych lub precyzyjnie ustawionego adaptera częstotliwości. Terapeuta  obsługujacy adapter ustawia sekwencję  siedmiu liczb które wprowadzają odpowiednią wibrację, która następnie przez orgoan  wykorzystujący kamienie szlachetne przekazuje ją do pacjenta. Przekazywane mogą być rozmaite wibracje dotyczące znoszenia np.: bakterii, wirusów, rozmaitych patogenów, czy wibracje stymulujące układ odpornościowy. Orgon jest czystą energią, która w naturalny sposób napędza wszystko co żywe. Sam orgon w „normalnej” ilości organizm ludzki pobiera przez płuca z powietrza, przez skórę z promieni słonecznych oraz z pożywienia poprzez układ trawienny. Te źródła energii są dla nas paliwem biologicznym, dlatego orgon jest wszechobecny i wchodzi w skład wszystkich procesów życia na ziemi. Energię tę można jednak w odpowiednich warunkach kumulować tak, aby skorzystać z jej nadmiaru dla celów zdrowotnych. Takim właśnie akumulatorem jest właśnie nasz emiter terapii orgonalnej. 

Kto wynalazł Orgon ? 

Pod koniec XIX wieku we Lwowie urodził się Wilhel Reich  – naukowiec mający w przyszłości zmienić myślenie świata na temat zdrowia. Wykształcenie medyczne i pierwsze doświadczenia zdobywał w Austrii, z pasją oddając się badaniom nad różnymi aspektami ochrony zdrowia. Obserwacja świata, pacjentów oraz procesów zachodzących w przyrodzie, wpłynęły na jego szczególne zainteresowanie energią życiową, która drzemie i przenika cały wszechświat, wszystkie organizmy żywe, utrzymując niezbędną równowagę biopsychologiczną. Reich zauważył, że wszelkie problemy zdrowotne wynikają tylko i wyłącznie z zaburzeń i blokad w przepływie tejże energii. Psychologiczne i fizjologiczne choroby i słabości w prosty sposób należy, więc niwelować poprzez uzupełnienie wspomnianej siły witalnej.cWilhelm Reich wprowadził do medycznej naturopatycznej terminologii historyczne już dziś pojęcie „orgon” – oznaczający ni mniej, ni więcej, niż tylko (lub – aż) – energię życia.

 

0
Zadowolonych pacjentów
0
Lata praktyki w medycynie naturalnej
0
Przprowadzonych terapii naturalnych
0
Diagnoz i analiz w zakresie alergii i obciążeń
Testy alergiczne

23 lata doświadczenia oraz praktyki w zastosowaniu zdobyczy medycyny biorezonansowej pozwala nam na wykonywanie bezbolesnych, bezinwazyjnych i skutecznych testów alergicznych u dorosłych i dzieci poniżej pierwszego miesiąca życia. Wykorzystujemy pobudzenie autonomicznego układu nerwowego.

Testy obciążeniowe

Badanie KTT lub BC jest unikatową diagnostyką przeglądu stanu organizmu od elementów chorych narządów po typowe obciążenia patogenami, bakteriami, wirusami czy metalami. Po wykonaniu testu dowiesz się co niszczy Ciebie od środka i będziesz mógł rozpocząć walkę z chorobą.

Odczulanie i odciążanie

Zabieg odczulania i odciążania w postaci wyselekcjonowanego alergenu lub patogenu trwa zaledwie kilkanaście minut. Co więcej ze względu na tak duże doświadczenie dajemy gwarancję na wykonane zabiegi. Wygaszamy także alergeny i patogeny w postaci krzyżowej "coupling".

W ALERGIKUS ŁĄCZYMY 23 LATA DOŚWIADCZENIA, PASJĘ DO MEDYCYNY NATURALNEJ, NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ TECHNOLOGIĘ DIAGNOSTYCZNO TERAPEUTYCZNĄ  Z TRADYCYJNYMI METODAMI USUWANIA PRZYCZYN CHOROBY.

ZAJMUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE MEDYCYNĄ HOLISTYCZNĄ – NATURALNĄ.

Czy medycyna akademicka to obecnie jedyny i właściwy sposób leczenia, z którym nikt nie ma prawa dyskutować? Gdyby wyjść poza tą optykę, okazuje się, że tradycyjne metody lecznicze sięgają dużo dalej i głębiej, a łączy je jedna, wspólna cecha – holistyczne podejście do pacjenta, wyjście poza schemat leczenia objawowego i szukanie siły leczniczej w naturze.

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” 

Diagnozujemy i analizujemy holistycznie, a następnie usuwamy przyczynę twoich dolegliwości. Likwidujemy przyczyny choroby, a nie jej skutki. Odnosimy sukcesy również tam gdzie medycyna tradycyjna jest bezradna, a leczenie farmakologiczne nie przyniosło pożądanego efektu. 

Wykryjemy i usuniemy przyczyny twoich dolegliwości. Identyfikujemy główne źródła choroby na wszystkich poziomach. Skupiamy się głównie na przyczynie, nie na jej objawach. Pierwsze symptomy chorobowe są znakiem, że coś głęboko nie współgra z całością. Poznaj unikatowe testy oraz bezinwazyjne terapie odciążeń organizmu, aby pozbyć się czynników oddziałujących negatywnie na stan Twojego zdrowia. Przyczyna większości współczesnych chorób może tkwić w obciążeniach organizmu takich jak pasożyty, metale ciężkie, bakterie, wirusy oraz grzyby w tym groźne metabolity przemiany ich materii.

 

Przypadki chorobowe w Alergikus

45%

Nota

Wszelkie materiały i treści udostępniane na stronach firmy Medicus Pharma Sp. z o.o. , a w szczególności: teksty, grafika, znaki towarowe i handlowe, dane oraz tłumaczenia treści, jak również wszelkie inne elementy składowe umieszczone w ramach strony internetowej, chronione są prawem autorskim firm, jej podwykonawców, partnerów oraz kontrahentów, jak również prawami autorskimi producentów towarów, usługodawców lub innych osób trzecich. Wszelkie kopiowanie treści zamieszczonych na stronie jest zabronione i będzie zgłaszane odpowiednim organom. Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nota

Prowadzone przez wymienioną spółkę oraz spółki zależne usługi należą do medycyny MKA (komplementarnej i alternatywnej) tzw. medycyny naturalnej. Medicus Pharma Sp. z o.o. nie prowadzi działalności medycyny konwencjonalnej. Działalność Spółki w zakresie medycyny komplementarnej i alternatywnej zmierza i służy bezpośrednio do profilaktyki, zachowaniu lub poprawy stanu zdrowia człowieka. Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

UE

Z rezolucji 1206 na temat europejskiego podejścia do medycyny niekonwencjonalnej, opublikowanej przez Radę Europy w 1999 roku wynika iż medycyna komplementarna i alternatywna może być praktykowana zarówno przez terapeutów, naturopatów nie-lekarzy (well trained practitioners) jak i lekarzy. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Terminologia i objawy chorobowe podane na niniejszej stronie są wg medycyny akademickiej.

© 2019 Alergikus – BioKlinik. All Rights Reserved.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!