KONTYNUACJA TERAPII W CZASIE PANDEMII

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i  możliwość kontynuacji terapii rozpoczętych przed pandemią Koronawirus Alergikus BioKlinik, zgodnie z zasadą „zostań w domu”, podjął decyzję o czasowej zmianie obecnej formy prowadzonych terapii bezposrednio w Klinice. Ponieważ ważne jest dla nas, aby Państwo mieli możliwość kontynuowania lub rozpoczęcia koniecznych terapii odczuleń i odciążeń zdecydowaliśmy się na wprowadzenie konsultacji terapeutycznych online, oraz terapii domowych przy zastosowaniu BICOM CHIPA. Osoby kontynuujące wybraną terapię na chipe,  będą miały możliwość przeprowadzenia nieodpłatnej terapii dodatkowej w Klinice jeżeli wymagać będzie tego stan chorego tuż po zakończeniu pandemii.  

Od kiedy zaczynamy?

Od najbliższego poniedziałku tj. 30.03.2020 rok od godziny 11:00 rozpoczynamy zapisy.

Co to jest BICOM CHIP?

BICOM CHIP  jest ferromagnetykiem, nośnikiem informacji przy pomocy którego można zapisać programy terapeutyczne (dla podniesienia skuteczności jedna terapia na chip), tak aby działała i przynosiła efekt podobny do poddania się fizycznej terapii w Klinice. Zgodnie z przeprowadzoną wcześniej diagnostyką wzór częstotliwości wygenerowany podczas terapii (bez Państwa osobistego udziału) zostaje zapisany na chipie, który przykleja się odmierzając szerokość 2 palców poniżej pępka lub w miejsce, które zaleci terapeuta. Chip jest wklejony w okrągły plaster, który nie podrażnia skóry, przepuszcza powietrze; można go używać pod prysznicem, w wannie, w saunie. Terapia zapisana na chipie pozostaje aktywna przez dwa tygodnie. Chip jest urządzeniem przypisanym do jednej osoby i jest wielokrotnego użytku – nie wyrzucamy go po ukończeniu okresu działania.

Zalety stosowania Bicom Chip:

 

– łatwy w użyciu,

– wielokrotnego użytku,

– długość działania – chip działa do 2 tygodni

– bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Jak umówić się na wizytę online?

W celu ustalenia terminu oraz godziny konsultacji z terapeutą, bardzo prosimy o kontakt z rejestracją pod dotychczasowym numerem 509844448 w godzinach pracy.

Na czym polega wizyta online?

Konsultacja z terapeutą odbywać się będzie online – poprzez skype lub telefon. Podczas konsultacji zostanie omówiony terapeutyczny plan działania z pacjentem, a cała terapia zostanie nagrana na BICOM CHIP, który później wyślemy do Państwa po wcześniejszym wyborze formy wysyłki. Ze względu na obecną sytuację, w trosce o zachowanie wszelkich norm, nie ma możliwości odbioru osobistego.

Formy wysyłki chipu:

– Przesyłka kurierska

– Paczkomaty InPost

Płatność:

Płatności za konsultację oraz chip możecie Państwo dokonać w formie przelewu lub płatności BLIKIEM. Płatność musi zostać dokonana przed odbyciem konsultacji.

Jak przygotować się do konsultacji online?

Załóż Skype jeżeli nie chcesz kontaktować się telefonicznie – wyślij nam Swój nick – wyszukując Alergikus BioKlinik.

We wcześniej ustalonym terminie terapeuta połączy się z Tobą w celu udzielenia konsultacji.

Konsultacja trwa tyle czasu ile wymaga tego prawidłowe przygotowanie do przeprowadzenia terapii na BICOMCHIPE.

Wybrana forma terapii zostanie nagrana na chip, który później zostanie wysłany pod wskazany adres.

Paczka zostanie w ten sposób chroniona aby nie rozprogramować chipa.

Oferta wizyt online i terapii domowych:

– wspomaganie odczulania alergenów

– wspomaganie usuwania patogenów (wirusy, grzyby, bakterie, pasożyty)

– terapia oczyszczające organizm – usuwające toksyny w tym metali ciężkich, elektrosmog, promieniowanie itp.

– terapie uzależnień: antynikotynowa, antyalkoholowa

 

0
Zadowolonych pacjentów
0
Lata praktyki w medycynie naturalnej
0
Przprowadzonych terapii naturalnych
0
Diagnoz i analiz w zakresie alergii i obciążeń
Testy alergiczne

23 lata doświadczenia oraz praktyki w zastosowaniu zdobyczy medycyny biorezonansowej pozwala nam na wykonywanie bezbolesnych, bezinwazyjnych i skutecznych testów alergicznych u dorosłych i dzieci poniżej pierwszego miesiąca życia. Wykorzystujemy pobudzenie autonomicznego układu nerwowego.

Testy obciążeniowe

Badanie KTT lub BC jest unikatową diagnostyką przeglądu stanu organizmu od elementów chorych narządów po typowe obciążenia patogenami, bakteriami, wirusami czy metalami. Po wykonaniu testu dowiesz się co niszczy Ciebie od środka i będziesz mógł rozpocząć walkę z chorobą.

Odczulanie i odciążanie

Zabieg odczulania i odciążania w postaci wyselekcjonowanego alergenu lub patogenu trwa zaledwie kilkanaście minut. Co więcej ze względu na tak duże doświadczenie dajemy gwarancję na wykonane zabiegi. Wygaszamy także alergeny i patogeny w postaci krzyżowej "coupling".

W ALERGIKUS ŁĄCZYMY 23 LATA DOŚWIADCZENIA, PASJĘ DO MEDYCYNY NATURALNEJ, NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ TECHNOLOGIĘ DIAGNOSTYCZNO TERAPEUTYCZNĄ  Z TRADYCYJNYMI METODAMI USUWANIA PRZYCZYN CHOROBY.

ZAJMUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE MEDYCYNĄ HOLISTYCZNĄ – NATURALNĄ.

Czy medycyna akademicka to obecnie jedyny i właściwy sposób leczenia, z którym nikt nie ma prawa dyskutować? Gdyby wyjść poza tą optykę, okazuje się, że tradycyjne metody lecznicze sięgają dużo dalej i głębiej, a łączy je jedna, wspólna cecha – holistyczne podejście do pacjenta, wyjście poza schemat leczenia objawowego i szukanie siły leczniczej w naturze.

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” 

Diagnozujemy i analizujemy holistycznie, a następnie usuwamy przyczynę twoich dolegliwości. Likwidujemy przyczyny choroby, a nie jej skutki. Odnosimy sukcesy również tam gdzie medycyna tradycyjna jest bezradna, a leczenie farmakologiczne nie przyniosło pożądanego efektu. 

Wykryjemy i usuniemy przyczyny twoich dolegliwości. Identyfikujemy główne źródła choroby na wszystkich poziomach. Skupiamy się głównie na przyczynie, nie na jej objawach. Pierwsze symptomy chorobowe są znakiem, że coś głęboko nie współgra z całością. Poznaj unikatowe testy oraz bezinwazyjne terapie odciążeń organizmu, aby pozbyć się czynników oddziałujących negatywnie na stan Twojego zdrowia. Przyczyna większości współczesnych chorób może tkwić w obciążeniach organizmu takich jak pasożyty, metale ciężkie, bakterie, wirusy oraz grzyby w tym groźne metabolity przemiany ich materii.

 

Przypadki chorobowe w Alergikus

45%

Nota

Wszelkie materiały i treści udostępniane na stronach firmy Medicus Pharma Sp. z o.o. , a w szczególności: teksty, grafika, znaki towarowe i handlowe, dane oraz tłumaczenia treści, jak również wszelkie inne elementy składowe umieszczone w ramach strony internetowej, chronione są prawem autorskim firm, jej podwykonawców, partnerów oraz kontrahentów, jak również prawami autorskimi producentów towarów, usługodawców lub innych osób trzecich. Wszelkie kopiowanie treści zamieszczonych na stronie jest zabronione i będzie zgłaszane odpowiednim organom. Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nota

Prowadzone przez wymienioną spółkę oraz spółki zależne usługi należą do medycyny MKA (komplementarnej i alternatywnej) tzw. medycyny naturalnej. Medicus Pharma Sp. z o.o. nie prowadzi działalności medycyny konwencjonalnej. Działalność Spółki w zakresie medycyny komplementarnej i alternatywnej zmierza i służy bezpośrednio do profilaktyki, zachowaniu lub poprawy stanu zdrowia człowieka. Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

UE

Z rezolucji 1206 na temat europejskiego podejścia do medycyny niekonwencjonalnej, opublikowanej przez Radę Europy w 1999 roku wynika iż medycyna komplementarna i alternatywna może być praktykowana zarówno przez terapeutów, naturopatów nie-lekarzy (well trained practitioners) jak i lekarzy. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Terminologia i objawy chorobowe podane na niniejszej stronie są wg medycyny akademickiej.

© 2019 Alergikus – BioKlinik. All Rights Reserved.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!