Regulacja metaboliczna mitochondriów - biorezonans

Tagi: mitochondria, biorezonans

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem związanym z zastosowaniem medycyny naturalnej w Waszym codziennym życiu. Jako organizacja pozarządowa staramy się lobbować za zmianą w systemie opieki zdrowotnej. Na co dzień zwracamy uwagę na potrzeby pacjentów z doświadczeniem kryzysu objawowego - czyli tam gdzie medycyna akademicka nie przynosi zamierzonego efektu leczniczego. Propagujemy podejście Szwajcarii do medycyny, w której zainicjowano zmianę konstytucji, czyniąc medycynę alternatywną konstytucyjnym prawem wszystkich obywateli. Obejmuje to homeopatię, neturoterapię, akupunkturę i wszystkie inne alternatywne metody leczenia. To jedyny kraj na świecie, gdzie medycyna uzupełniająca – inaczej alternatywna – jest prawem każdego obywatela.
Alergikus - Bioklinik
Publicysta
W poniedziałkowe popołudnie 12 kwietnia 2021 roku odbyło się interesujące szkolenie z Regulacji metabolicznej mitochondriów. Przekazana została cenna wiedza w zakresie postępowania wewnątrzkomóekowego na 7 piętrze przy użyciu aparatu Trikombin. Akademia zastosowań Harmonicznych z Niemiec prowadzona przez E.A. Baklayana zaprezentowała rozbudowaną formę diagnostyki i terapeutyki. Jak podaje Akademia i to potwierdzam mamy już tak wiele skutecznych narzędzi w holistycznej terapii częstotliwościami harmonicznymi. Uzasadnione jest zastanowienie się w chwili obecnej, czy potrzebujemy jeszcze innego segmentu, który pozwoli nam na dokończenie całościowe terapii. Jak zaznacza Akademia jesteśmy zdolni do:
– regulacji energicznej pacjenta: czakry, fazy przemian (elementy), meridiany
– uporządkowania wewnętrznego środowiska poprzez odtruce i zmianę diety
– tłumienia i zwalczania pasożytów, wirusów, borelii itp.
Już teraz świętujemy dzięki temu wielkie sukcesy – nawet w najtrudniejszych przypadkach mających szerokie przyczyny w piramidzie chorobowej. Patrz rysunek. Ponieważ – przypadkowo lub nie – jako pierwsi posiadamy technologię, która umożliwia nam bioenergetyczny pomiar procesów metabolicznych, możemy zająć pionierską i jedyną pozycję rynkową w medycynie komplementarnej – biorezonansowej. Odpowiednie testy laboratoryjne isą złożone i kosztowne w porównaniu z naszymi możliwościami. Nie można ich powtarzać w krótkich odstępach czasu. W przeciwieństwie do naszych testów – dzięki nim możemy w razie potrzeby co tydzień określać aktualny stan, postęp i przebieg terapii oraz w razie potrzeby korygować i uzupełniać braki witamin i mikroskładników.
Bioenergetyczny pomiar procesów metabolicznych daje mi już od jakiegoś czasu niesamowitą wiedzę o stanie pacjenta w trakcie samej terapii jak i po jej zakończeniu. Cyklicznie co kilka wizyt mogę określać aktualny stan pacjenta, postęp oraz przebieg terapii. W razie potrzeby mogę szybko korygować zalecenia i uzupełniać braki. Przyczyn nieprawidłowego stanu mitochondriów zawsze poszukuję poprzez diagnostykę niedoborów składników odżywczych oraz obciążeń środowiskowych generowanych z powietrza. Do tego celu posługuję się odpowiednią diagnostyką mitochondrialną. Diagnostyka i terapia mitochondrialna oparta na badaniu wewnątrzkomórkowym zawsze przynosi dobre efekty. Terapia rozpoczęta już w trakcie wyprowadzania z organizmu stresu chronicznego jak zauważyłem prowadzi u większości pacjentów do całkowitej remisji prawie wszystkich objawów choroby. Jeżeli pacjent nie wykonana tego ostatniego jakże ważnego kroku diagnostyczno-terapeutycznego zwiększa szanse na powrót stanu zapalnego i choroby. Mitochondria nie mogą wykonywać swojej pracy. Nazywa się to wtórną chorobą mitochondrialną.
Więcej dowiecie się z mojej książki Biorezonans – Zdrowie bez recepty.
https://alergikus.pl/biorezonans-zdrowie-bez-recepty…/
Najnowsze artykuły
Ciekawy artykuł jak na czas epidemii koronawirusa. Zachęcam do przeczytania.
Janusz
Programista
Po przeczytaniu artykułu zachęciło mnie do przestudiowania wiedzy o tej jonizacji. Poniżej zamieszczono okładkę periodyku w którym ją opisano w postaci witamin powietrza.
Irena
Pacjent Alergikus BioKlinik
DSC_1124

Książka - Biorezonans

Jacek Wikarski, D.Sc. Med., Master of Naturopathic Medicine, jest praktykującym Naturopatą i specjalistą w dziedzinie biorezonansu. Zgłębił również wiedzę z zakresu TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej), w tym kilku jej gałęzi: akupunktury, ziołolecznictwa i dietetyki. Autor stworzył sprawdzony system przywracania zdrowia na podstawie tzw. piramidy chorób. Organizm człowieka przyrównał do szklanki, która posiada swe z góry założone zdolności kompensacyjne, tzw. własną objętość wody. Z czasem, w wyniku działania czynników obciążeniowych (środowiskowych, miazm, metali ciężkich czy patogenów), szklanka zapełnia się. Ostatnią kroplą przepełniającą objętość i powodującą wybuch choroby jest jeden lub kilka czynników wyzwalających. Może to być np. alergen wziewny, który u tego samego pacjenta w innych warunkach – jeszcze w trakcie zdolności kompensacyjnych organizmu – nie wywołałby jakichkolwiek objawów astmy czy duszności. Autor wskazuje w przejrzysty i prosty sposób, jak zwalczyć nie tylko objawy choroby, ale jej przyczyny.

cover2

Książka - Witaminy Powietrza

Naturopata Jacek Wikarski jest dobrze znany ze skutecznego usuwania alergii, boreliozy, hshimoto, czy innych groźnych chorób o podłożu autoimmunologicznym za pomocą medycyny komplementarnej. Pomógł już ponad kilkudziesięciu tysiącom osób z różnymi problemami i zaburzeniami zdrowotnymi. Należy do europejskiej czołówki specjalistów w dziedzinie naturopatii. Pochodzący z Polski propagator medycyny naturalnej oraz jonizacji ujemnej powietrza „witaminy powietrza” przez ponad 20 lat praktykuje medycynę alternatywną w kraju i za granicą. Uwielbia podejście Szwajcarii do medycyny, w której zainicjowano zmianę konstytucji, czyniąc medycynę alternatywną konstytucyjnym prawem wszystkich obywateli. Obejmuje to homeopatię, neturoterapię, akupunkturę i wszystkie inne alternatywne metody „leczenia”. To jedyny kraj na świecie, gdzie medycyna uzupełniająca – inaczej alternatywna – jest prawem każdego obywatela.

Nota

Wszelkie materiały i treści udostępniane na stronach firmy Medicus Pharma Sp. z o.o. , a w szczególności: teksty, grafika, znaki towarowe i handlowe, dane oraz tłumaczenia treści, jak również wszelkie inne elementy składowe umieszczone w ramach strony internetowej, chronione są prawem autorskim firm, jej podwykonawców, partnerów oraz kontrahentów, jak również prawami autorskimi producentów towarów, usługodawców lub innych osób trzecich. Wszelkie kopiowanie treści zamieszczonych na stronie jest zabronione i będzie zgłaszane odpowiednim organom. Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Nota

Prowadzone przez wymienioną spółkę oraz spółki zależne usługi należą do medycyny MKA (komplementarnej i alternatywnej) tzw. medycyny naturalnej. Medicus Pharma Sp. z o.o. nie prowadzi działalności medycyny konwencjonalnej. Działalność Spółki w zakresie medycyny komplementarnej i alternatywnej zmierza i służy bezpośrednio do profilaktyki, zachowaniu lub poprawy stanu zdrowia człowieka. Ta strona używa pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

UE

Z rezolucji 1206 na temat europejskiego podejścia do medycyny niekonwencjonalnej, opublikowanej przez Radę Europy w 1999 roku wynika iż medycyna komplementarna i alternatywna może być praktykowana zarówno przez terapeutów, naturopatów nie-lekarzy (well trained practitioners) jak i lekarzy. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Terminologia i objawy chorobowe podane na niniejszej stronie są wg medycyny akademickiej.

© 2019 Alergikus – BioKlinik. All Rights Reserved.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!