Alergia w Alergikus

Poniżej przedstawiamy najczęściej spotykane alergeny, będące niejednokrotnie przyczyną wielu zmian skórnych, AZS, łuszczycy, częstych infekcji, a nawet astmy oskrzelowej:

alergia na mleko krowie (białko lub laktoze) – czytaj więcej >>>

alergia na gluten – czytaj więcej >>>

alergia na złośliwe grzyby pleśniowe – czytaj więcej >>>

alergia na roztocza – czytaj więcej >>>

alergia na zwierzęta –  czytaj więcej >>>

alergia na pyłki – czytaj więcej >>>

alergia na konserwanty – czytaj więcej >>>

alergia na formaldehyd (meble) – czytaj więcej >>>

alergia na kosmetyki – czytaj więcej >>>

Medycyna konwencjonalna już dawno zdefiniowała mechanizmy wielu reakcji alergicznych i podała dosyć dokładne opisy jednostek chorobowych. Biochemiczne leczenie przyniosło części pacjentom zmniejszenie dolegliwości, jednak dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że alergii raczej nie leczy się, lecz usuwa się tylko jej objawy. W medycynie konwencjonalnej przyczyny najczęściej nie zostają zdiagnozowane i usunięte.

Zupełnie nową ścieżkę usuwania samej alergii oraz jej przyczyn proponuje medycyna komplementarna i alternatywna MKA (bioinformacyjna STI) oparta na informatycznym modelu obiektów żywych. Jej idea polega na wykorzystaniu skrajnie słabych sygnałów elektromagnetycznych z zakresu skrajnie niskich częstotliwości, które mają kierować procesami fizjologicznymi, a więc sterować przebiegiem reakcji alergicznych.

Reasumując, stosowana w Alergikus komplementarna metoda to nic innego jak naturalna medycyna STI (Systemowa Terapia Informacyjna – z niem. System Informations Therapie), którą można zdefiniować jako terapię sygnałami elektromagnetycznymi, mającymi charakter informacji i działającymi na poziomie regulacyjnym organizmów żywych. Każdy „przepełniony” obciążeniami, zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi organizm żywy zaczyna w pewnym momencie chorować. W naszej metodyce medycyny MKA nazywamy to alergią powstałą na podłożu generatorów alergii. Uwarunkowana konstytucyjnie na przykładzie przepełnionej szklanki z wodą „pojemność organizmu” na czynniki generatorów alergii zaczyna być niewystarczająca i dochodzi do alergii.

generatory alergii
testy alergiczne STI
Szybki kontakt!
+
Wyślij!